Generador solar 2400W 2232Wh

Enviar la consulta
Generador solar 2400W 2232Wh
Detalls
Y024|Fabricant de centrals elèctriques portàtils de 2400W / 2232Wh de 2400W per a desplegaments complets d'energia de camp-Y024 combina emmagatzematge d'energia de 2232Wh amb una sortida nominal de 2400W de CA, capacitat d'augment de 2600W i potència màxima de 4500W. Amb una entrada solar de 800 W, una sortida USB-C de 140 W i un conjunt d'accessoris-de càrrega més complet, és...
Classificació de producte
Càmping Centrals Elèctriques
Share to
Descripció

Amb vistes a infinites petites muntanyes (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. és un dels principals fabricants i proveïdors de generadors solars de 2400w 2232wh a la Xina. Disposem d'equips de producció líders-mundials i d'una forta capacitat de fabricació. Benvingut al generador solar a granel premium 2400w 2232wh de la nostra fàbrica.

 

 

Fabricant de centrals elèctriques portàtils de 2400 W per a desplegaments complets d'energia de camp-

Y024 combina emmagatzematge d'energia de 2232 Wh amb una sortida nominal de 2400 W de CA, una capacitat d'augment de 2600 W i una potència màxima de 4500 W. Amb una entrada solar de 800 W, una sortida USB-C de 140 W i un conjunt d'accessoris-de càrrega més complet, està dissenyat per als compradors que necessiten una plataforma d'energia portàtil de classe--preparada per implementar 2 kWh-.

Perfil de càrrega:Y024 admet fins a 700 W de càrrega de CA i fins a 800 W d'entrada solar. Seleccioneu el mètode de càrrega a l'entorn de l'entorn de desplegament, el subministrament de xarxa disponible i la configuració-del panell solar.
YAZO Y024 2400W 2232Wh portable power station front panel
2232 WhCapacitat energètica emmagatzemada
2400WSortida nominal de CA
4500WPotència màxima d'arrencada
800WEntrada solar màxima
140WSortida USB-C màxima

Trieu Y024 per al paquet d'accessoris estàndard, no només pel nom del model

Y024 i Y024 Lite comparteixen diverses xifres de sortida bàsiques, però el seu perfil de càrrega i el conjunt de cables inclòs són diferents. Tracteu-los com a configuracions comercials separades quan prepareu una cotització o una comanda de compra.

Y024 Estàndard

Paquet de cables més complet per a fonts de càrrega mixtes

  • Es mostra el cable de càrrega de CA
  • Es mostra el cable de l'encenedor-a-Anderson
  • Es mostra el cable MC4-a Anderson
  • Es mostra el manual d'usuari i la targeta de garantia
  • Darrera entrada de CA Y024: fins a 700 W
Referència Y024 Lite

Perfil de càrrega i embalatge diferent-

  • El paquet Lite utilitza menys accessoris de cable{0}}de càrrega
  • El conjunt de cables Lite no inclou el cable MC4-a Anderson que es mostra amb Y024
  • La versió Lite utilitza un perfil de càrrega de CA diferent
  • Utilitzeu el PDP Lite dedicat quan calgui la configuració Lite
Y024 EU 230V and US 120V AC DC USB output specifications

Potència nominal de 2400 W en configuracions de la UE i els EUA

Y024 està disponible en configuracions de sortida de 230 V de la UE i 120 V dels EUA. Tots dos utilitzen una potència nominal de 2400 W, un mode d'augment de 2600 W i una potència màxima de 4500 W, mentre que la freqüència de sortida s'adapta a la versió del mercat.

Especificació Versió UE Versió dels EUA
Tensió nominal 230Vac 120Vac
Potència nominal 2400W 2400W
Mode Boost 2600W 2600W
Potència màxima 4500W 4500W
Freqüència 50/60Hz 60 Hz

Per a una comanda a granel, el país de destinació i l'estàndard del sòcol s'han de bloquejar abans de la producció. No tracteu els dissenys d'endolls dels EUA i de la UE com un sol SKU universal.

Y024 AC solar and car charging inputs with 700W AC and 800W solar input

L'entrada solar de 800 W és fonamental per al pla de càrrega Y024

L'estàndard Y024 combina una ruta de càrrega de 700 W de CA amb una entrada fotovoltaica màxima de 800 W. Per a programes fora de la xarxa-i desplegaments de camp, això fa que la concordança-de panells solars sigui una part bàsica de l'especificació d'adquisició en lloc d'una decisió accessoria secundària.

  • Entrada de CA dels EUA: 90–140Vac, 12A, 50/60Hz, 700W
  • Entrada de CA de la UE: 200–240 Vca, 6,5 A, 50/60 Hz, 700 W
  • Entrada fotovoltaica: 12–78 Vdc
  • Interval MPPT: 16–70 V
  • Corrent fotovoltaica: fins a 13A
  • Potència solar màxima: 800W
  • Entrada de càrrega del vehicle: 12–15,5 V, fins a 8,5 A

Manteniu els ordinadors portàtils, les càmeres i els dispositius electrònics mòbils fora de les preses de corrent altern quan sigui possible

Y024 inclou USB directe i rutes de sortida de 12 V per a dispositius compatibles. L'ús de sortides natives de CC-si escau pot preservar les preses de CA per a equips que realment necessiten un subministrament de CA alimentat per inversor-.

USB-C

Fins a 140W

Els perfils USB-C s'estenen fins a 28 V/5 A i 140 W per a dispositius i cables USB-C PD compatibles.

USB-A

Fins a 18W

Proporciona una ruta independent per als dispositius USB generals sense ocupar una presa de corrent alterna.

12V DC

12V / 10A

La sortida més lleugera del cotxe-admet equips de 12 V compatibles dins del límit de corrent indicat.

Una plataforma de classe-de 2 kWh per a treballs de camp, continuïtat d'oficina i còpies de seguretat temporals

Y024 portable power station supporting drone and field equipment charging
Treball de camp i drons

Recàrrega d'equips mòbils entre cicles operatius

Creeu el pla de camp a partir de la potència del carregador, el nombre de dispositius i els cicles de càrrega previstos durant la jornada laboral.

Y024 2232Wh portable power station supporting office and workstation electronics
Continuïtat de l'oficina

Executeu les estacions de treball seleccionades i les càrregues de xarxa

Utilitzeu el dibuix combinat d'ordinadors, pantalles, maquinari de xarxa i perifèrics per estimar el temps de funcionament necessari.

Y024 portable power station supplying selected household devices during an outage
Còpia de seguretat temporal

Prioritzeu les càrregues essencials seleccionades

Separeu la demanda contínua de la demanda d'inici i definiu quins dispositius realment necessiten mantenir l'alimentació durant l'interrupció.

Y024 Especificacions tècniques per a la revisió de contractació

Model Y024
Tipus de producte Central elèctrica portàtil 2400W 2232Wh
Capacitat de la bateria 2232 Wh
Sortida de CA nominal 2400W
Augmenta la sortida 2600W
Sortida màxima 4500W
Sortida de CA de la UE 230Vac, 50/60Hz
Sortida CA dels EUA 120Vac, 60Hz
Entrada de càrrega de CA Fins a 700W
Entrada solar 12–78Vdc; MPPT 16–70 V; fins a 13A; 800 W màx
Entrada de càrrega del vehicle 12–15,5 V, fins a 8,5 A
Sortida USB-C Fins a 140W, inclosos els perfils de 20V/5A i 28V/5A
Sortida USB-A Fins a 18W
Sortida de 12 V CC 12V / 10A
Dimensions 457 × 270 × 310 mm / 17,99 × 10,63 × 12,2 polzades
Pes net 20,5 kg / 45,2 lliures
Referència de protecció IP21

Per a les comandes de mercat-regulades, confirmeu els documents de compliment requerits amb la configuració exacta del mercat Y024 abans de l'enviament.

Y024 dimensions 457 by 270 by 310 millimeters and 20.5 kilogram weight

Utilitzeu la petjada de 457 × 270 × 310 mm en la planificació logística

Y024 mesura 457 × 270 × 310 mm i pesa 20,5 kg. Utilitzeu aquests valors per a la planificació de cartró, càrrega de vehicles, assignació de prestatgeries i càlculs de manipulació manual.

  • Amplada: 457 mm / 17,99 polzades
  • Profunditat: 270 mm / 10,63 polzades
  • Alçada: 310 mm / 12,2 polzades
  • Pes net: 20,5 kg / 45,2 lliures
Y024 standard package with AC lighter-to-Anderson MC4-to-Anderson cables manual and warranty card

Tres cables de càrrega fan que el paquet estàndard Y024 sigui més complet

El paquet estàndard Y024 inclou tres accessoris de cable de càrrega més documents impresos. Aquest paquet més complet-és una raó pràctica per mantenir Y024 i Y024 Lite com a configuracions comercials separades.

Càrrega de CA

Cable de càrrega de CA × 1

Confirmeu l'endoll final i la versió{0}}del mercat de destinació a la llista d'embalatge comercial.

Càrrega de vehicles

Cable d'encenedor-a-Anderson × 1

Proporciona la connexió de càrrega-del vehicle inclosa amb el conjunt de cables Y024 estàndard.

Connexió solar

Cable MC4-a Anderson ×1

Admet la planificació de la connexió amb panells solars compatibles dins del rang d'entrada fotovoltaica Y024.

Documents impresos

Manual i targeta de garantia

Confirmeu l'idioma final, la marca i els requisits específics del document{0}}mercat abans de la producció.

Y024 portable power station undergoing factory functional load capacity and safety tests

La fàbrica de la central elèctrica portàtil de 2400 W comprova la configuració estàndard Y024

Per a la producció a l'engròs de Y024, la nostra comprovació de llançament coincideix amb la versió de mercat sol·licitada i empaqueta-, no només amb la potència del titular. Els controls funcionals, de càrrega, capacitat i seguretat s'apliquen abans de l'enviament.

  • Confirmeu la identitat del model de 2232Wh i la versió de mercat aprovada
  • Verifiqueu la sortida nominal de 2.400 W i el comportament d'augment/punt màxim de-durada curta
  • Comproveu la ruta de càrrega de 700 W AC que es mostra per Y024
  • Verifiqueu el rang d'entrada fotovoltaica i el límit solar de 800 W
  • Prova les funcions de sortida de CA, USB-C, USB-A i 12 V
  • Confirmeu els tres cables de càrrega amb el paquet-aprovat
  • Relaciona els documents de compliment requerits amb la versió de mercat Y024 sol·licitada

Les comandes Y024 a l'engròs haurien de bloquejar el paquet de desplegament complet

Subministrem centrals elèctriques portàtils Y024 per a distribuïdors, importadors, programes de marca privada-i compradors de projectes. Una especificació a granel útil hauria de definir la versió del mercat, el perfil de càrrega, el pla solar i el paquet d'accessoris estàndard abans de publicar l'ordre de compra.

Versió elèctrica

120 V EUA o 230 V UE

Estat del país de destinació, estàndard d'endoll i la configuració del mercat requerida.

Llista de càrrega

Demanda contínua i d'inici

Separa els dispositius que funcionen contínuament dels equips amb una demanda d'inici curta{0}}alta.

Sistema Solar

Tensió del panell i ruta del connector

Definiu els valors elèctrics del panell i confirmeu l'ús del cable MC4-a-Anderson si escau.

Pack comercial

Quantitat, marca i documents

Confirmeu la quantitat de la comanda, els requisits d'-etiqueta privada, l'embalatge-, l'idioma manual i les necessitats de documents.

Y024 preguntes sobre el producte i l'abastament

P: Quina és la sortida nominal de Y024?

R: Y024 té una sortida de 2400 W de CA, amb un mode d'augment de 2600 W i una potència màxima de 4500 W per a una demanda de curta-durada.

P: Quina potència de càrrega de CA admet Y024?

R: Y024 admet fins a 700 W de càrrega de CA tant en les seves configuracions d'entrada dels EUA com de la UE.

P: Quanta entrada solar admet Y024?

R: Y024 admet una entrada solar de fins a 800 W, amb una entrada fotovoltaica de 12–78 Vdc, un rang MPPT de 16–70 V i un corrent d'entrada de fins a 13 A.

P: Quina diferència hi ha entre Y024 i Y024 Lite?

R: L'Y024 estàndard inclou un conjunt de cables més complet amb un cable MC4-a-Anderson, mentre que l'Y024 Lite utilitza un paquet de cables de càrrega reduït. Els seus perfils de càrrega de CA també difereixen, de manera que s'han de citar com a configuracions separades.

P: Y024 ofereix una sortida USB-C de 140 W?

A: Sí. Y024 proporciona perfils de càrrega USB-C de fins a 28V/5A i 140W per a dispositius i cables USB-C PD compatibles.

P: Quins accessoris es mostren amb l'estàndard Y024?

R: El paquet estàndard Y024 inclou un cable més lleuger-a-Anderson, un cable de càrrega de CA, un cable MC4-a Anderson, un manual d'usuari i una targeta de garantia.

P: Puc demanar centrals elèctriques portàtils Y024 a l'engròs?

A: Sí. Revisem els requisits Y024 a l'engròs en funció de la quantitat, el mercat de destinació, la configuració de la tensió i l'endoll, el perfil de càrrega, el pla solar, la marca, l'embalatge i la documentació.

P: Què he d'enviar per obtenir una cotització Y024 a granel?

R: Envieu el país de destinació, la quantitat, la tensió i l'estàndard de presa, les càrregues connectades, la demanda d'inici, l'objectiu de temps d'execució, el pla de-plaques solars, la marca, l'embalatge, els documents necessaris i la data de lliurament objectiu.

Configureu el paquet estàndard Y024 per al vostre mercat

Per a una revisió tècnica i comercial més ràpida, incloeu el mercat de destinació, la quantitat necessària, la tensió de CA i l'estàndard d'endoll, les càrregues connectades, la demanda d'arrencada, les especificacions del panell solar-, la marca, el paquet d'accessoris finals i els requisits del document.

Etiquetes populars: Generador solar de 2400w 2232wh, fabricants de generadors solars de la Xina 2400w 2232wh, fàbrica

Enviar la consulta