Centrals elèctriques portàtils per a càmping, còpia de seguretat domèstica i ús industrial
Fabriquem centrals elèctriques portàtils LiFePO4 per a l'engròs, OEM i aprovisionament de projectes. La gamma cobreix una capacitat de bateria de 288 Wh a 5040 Wh i una sortida nominal de CA de 350 W a 6000 W, amb famílies de productes per a càmping i ús mòbil, còpia de seguretat domèstica i llocs de treball industrials. Trieu la família de productes que s'adapti a la vostra aplicació i, a continuació, compareu models individuals per classe de potència i configuració elèctrica regional. Per als distribuïdors i les marques, la comanda final també es pot relacionar amb els requisits del mercat de destinació, la quantitat, l'embalatge i l'etiqueta privada-.
-
Central elèctrica industrial portàtil IP54 de 3600 W• Capacitat de la bateria LiFePO4 de 3072 Wh
• Sortida de CA nominal de 3600 W / sobretensió de 7000 W
• Grau de protecció IP54 confirmat
• Entrada de càrrega de CA de la UE fins a 2500... -
Central elèctrica industrial de 6000W 4608Wh• Capacitat de la bateria LiFePO4 de 4608Wh
• Sortida de CA d'alta-tensió de 6000 W
• Overclock de 7200 W / Sortida de sobretensió de 9000 W
• Configuracions de 120 V/240 V dels EUA i 230... -
Central elèctrica de seguretat domèstica ampliable de 5 kWh• Capacitat de còpia de seguretat domèstica LiFePO4 de 5040 Wh
• Sortida de la UE fins a 5000 W / EUA fins a 4000 W
• Sortida de sobretensió de 7000 W per a càrregues d'arrencada
•... -
Central elèctrica de seguretat domèstica ampliable de 2500 W• Capacitat de la bateria LiFePO4 de 2048Wh
• Sortida de CA nominal de 2500 W / sobretensió de 5400 W
• Entrada de càrrega de CA fins a 1600W
• Entrada de càrrega solar fins a 2100W
•... -
Central elèctrica de seguretat domèstica ampliable de 2000 W• Bateria LiFePO4 de 1024 Wh amb 3500+ cicles
• Sortida de CA nominal de 2000 W / sobretensió de 4500 W
• Ampliable amb Y2-BAT, fins a 15 paquets
• Entrada de càrrega de CA fins a... -
Central elèctrica de seguretat domèstica LiFePO4 de 1024 Wh• Capacitat d'energia de seguretat domèstica de 1024 Wh
• Sortida de CA nominal de 2000 W / sobretensió de 4500 W
• Temps de transferència de bypass EPS Menor o igual a 20 ms
• Entrada de... -
Generador solar 2400W 2232WhY024|Fabricant de centrals elèctriques portàtils de 2400W / 2232Wh de 2400W per a desplegaments complets d'energia de camp-Y024 combina emmagatzematge d'energia de 2232Wh amb una sortida nominal...
-
Central elèctrica d'alta capacitat USB-C de 2232 Wh• Emmagatzematge d'energia d'alta-capacitat 2232Wh
• Potència nominal de 2400 W / augment de sortida de CA de 2600 W
• Potència de sobrecàrrega de 4500 W per a càrregues d'arrencada
•... -
Generador solar LiFePO4 1500W 1488Wh• Capacitat de la bateria LiFePO4 de 1488 Wh
• Sortida de CA nominal de 1500 W
• Augment de 1700 W / sortida màxima de 3600 W
• Entrada de càrrega de CA fins a 400W
• Entrada de... -
Central elèctrica de càmping LiFePO4 de 1200 W 992 Wh• Capacitat de la bateria LiFePO4 de 992 Wh
• Sortida de CA nominal de 1200 W
• Sortida màxima de 1500 W millorada / 3600 W
• Entrada de càrrega de CA fins a 300W
• Entrada de càrrega... -
Central elèctrica portàtil de càrrega ràpida de 700 W• Capacitat d'energia portàtil de 576 Wh
• Sortida de CA nominal de 700 W amb sobretensió de 1200 W
• Entrada de càrrega de CA fins a 400W
• Entrada de càrrega solar fins a 240W
•... -
Central elèctrica portàtil compacta de 350 W LiFePO4• Bateria LiFePO4 de 288Wh
• Sortida de CA nominal de 350 W amb sobretensió de 600 W
• Sortida USB-C de fins a 140 W
• Entrada solar MPPT fins a 240W
• Versions de mercat de 120V o...
Trieu centrals elèctriques portàtils per aplicació
Utilitzeu l'aplicació per reduir primer la família de productes i, a continuació, compareu els models dins d'aquest rang per sortida, capacitat de la bateria i configuració elèctrica regional.
| Gamma de productes | Capacitat de la bateria | Sortida de CA | Prioritat de compra principal |
|---|---|---|---|
| Càmping Centrals Elèctriques | 288Wh–2232Wh | 350W–2400W | Portabilitat, cobertura de càrrega, càrrega solar i ús mòbil |
| Centrals elèctriques de seguretat domèstiques | 1024Wh–5040Wh | 2000W–5000W màxim, depenent del SKU regional | Temps d'execució, càrregues domèstiques, EPS i requisits d'expansió |
| Centrals Elèctriques Industrials | 3072Wh–5040Wh | 3600W–6000W | Càrregues d'alta-potència, mobilitat, configuració de tensió i entorn operatiu |
Les especificacions elèctriques poden variar segons el SKU regional. Confirmeu la versió-del mercat de destinació abans de finalitzar la tensió, l'entrada de càrrega, la configuració de la presa o la sortida màxima.
La potència de sortida i la capacitat de la bateria resolen diferents problemes
Una central elèctrica pot tenir prou energia emmagatzemada però una sortida insuficient de l'inversor, o una sortida suficient però poca energia per al temps de funcionament necessari. Els dos valors s'han de comprovar conjuntament.
Utilitzeu la sortida contínua per a càrregues de CA simultànies i comproveu l'engegada o la demanda de sobretensió per separat per a motors, compressors i altres equips d'{0}}arrencada-de gran intensitat.
Utilitzeu la capacitat de la bateria juntament amb la càrrega real, el cicle de treball, les pèrdues de conversió i l'estat de càrrega inicial quan calculeu el temps d'execució.
Definiu l'aplicació
Especifiqueu l'acampada, l'ús de vehicles recreatius, la còpia de seguretat d'interrupcions de la llar, el treball al lloc de treball, el lloguer, la resposta d'emergència o un altre cas d'ús.
Llista de càrregues connectades
Proporcioneu potència en funcionament, demanda d'arrencada i l'equip que s'espera que funcioni al mateix temps.
Estableix l'objectiu d'execució
Estigueu el temps de funcionament entre càrregues i, a continuació, seleccioneu la capacitat i qualsevol requisit d'expansió compatible.
Fabricant de centrals elèctriques portàtils per a projectes a l'engròs, a granel i OEM
Fabriquem centrals portàtils per a distribuïdors, importadors, marques i compradors de projectes. Un cop seleccionats el producte i la versió regional, es poden finalitzar els requisits comercials per a comandes a l'engròs, de marca-privada i a granel.
Venda a l'engròs i distribució
Confirmeu la família de productes, el mercat de destinació i la quantitat de comanda abans de sol·licitar l'oferta comercial.
Marca privada
Definiu el logotip, l'etiquetatge, l'embalatge i els requisits d'idioma manual-per a la configuració del producte aprovada.
Comandes de projectes a granel
Confirmeu la quantitat, la destinació de lliurament, l'abast de l'embalatge i els documents comercials o de compliment requerits.
Relaciona la versió elèctrica amb el mercat de destinació
La tensió, la freqüència, la configuració de l'endoll i els límits de càrrega varien segons el model i la versió regional. La gamma inclou configuracions de 120 V, 230 V i 120/240 V seleccionades, de manera que s'ha de confirmar el mercat de destinació abans de seleccionar el SKU final.
Afegiu la capacitat de la bateria quan el temps d'execució sigui el factor limitant
Les bateries d'expansió augmenten l'energia emmagatzemada en sistemes compatibles; no augmenten automàticament la sortida de l'inversor. La compatibilitat s'ha de comprovar pel model de central elèctrica i pel model de bateria.
Utilitzeu la unitat base quan ja encaixi
Una configuració de -capacitat fixa és l'opció més senzilla quan el model seleccionat ja cobreix la sortida i el temps de funcionament necessaris.
Afegiu una bateria d'expansió compatible per a una durada més llarga
Y1 és compatible amb Y2-BAT i R5 és compatible amb Y5-BAT. Seleccioneu les bateries d'expansió segons la compatibilitat confirmada, no només per la capacitat.
Verificació de qualitat i comanda abans de la producció en massa
Abans de la producció en massa, confirmeu la versió del producte aprovada, la marca, l'embalatge, els documents necessaris i els criteris d'inspecció perquè l'ordre de producció coincideixi amb la configuració acceptada durant el mostreig o la revisió pilot.
Aprovació i documentació
- Model aprovat i SKU regional
- Configuració de mostra o pilot
- Marca, etiquetes i llenguatge manual
- Documentació de compliment requerida
Confirmació de qualitat i enviament
- Requisits de qualitat i proves aplicables
- Accessoris i cables de càrrega
- Configuració d'embalatge
- -Confirmació de la comanda prèvia a l'enviament
Què incloure en una RFQ d'una central elèctrica portàtil
Una RFQ completa fa que la selecció i la cotització de models siguin més precises combinant els principals requisits tècnics amb l'abast de la comanda comercial.
Preguntes freqüents sobre centrals elèctriques portàtils
Sí. Fabriquem centrals elèctriques portàtils per a projectes B2B, a l'engròs, a granel i OEM. Els panells solars portàtils es subministren com a accessoris combinats.
La gamma de centrals elèctriques portàtils cobreix capacitats de bateries des de 288Wh fins a 5040Wh, depenent de la categoria de producte i el model.
La gamma arriba als 6000 W de sortida de CA amb la central elèctrica industrial SP-6000. Hi ha disponibles models-de sortida inferiors per a càmping, còpies de seguretat domèstiques i altres requisits d'alimentació mòbil.
Trieu models d'acampada quan la portabilitat i l'ús mòbil són principals, models de còpia de seguretat domèstica quan la cobertura de càrrega i el temps d'execució de la llar són els principals requisits, i models industrials per a càrregues i llocs de treball més elevats-.
No. L'expansió és específica del model-. Confirmeu el model de la central elèctrica i la bateria d'expansió compatible abans de configurar la capacitat addicional.
No. La configuració elèctrica varia segons el model i la versió regional. Confirmeu els requisits del país de destinació, tensió, freqüència i endoll abans de fer la comanda.
Amb vistes a infinites petites muntanyes (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. és un dels fabricants i proveïdors de centrals elèctriques portàtils més fiables a la Xina. Amb un equip de producció professional, som capaços de satisfer les necessitats de la majoria dels nostres clients. No dubteu a vendre a l'engròs centrals elèctriques portàtils d'alta qualitat fabricades a la Xina aquí des de la nostra fàbrica.